Eşimle ilk swinger hikayemiz

Eşimle evliliğimizin 9. yılına girmiştik. 2 çocuklu mutlu bir yuvamız vardı. Herşeyden önce iyi anlaşıyor birbirimizden hiç bir şeyi gizlemiyorduk. Bir gece başbaşa sohbet ederken eşime, 'Hayatım bugün seninle geçmişteki anılardan konuşalım mı?' dedim.

-Nasıl yani?! dedi. Hani birbirimizin hakkında bilmediklerimiz varsa itiraf edelim dedim.

-Benim yok ki öyle gizli saklı birşeyim diyerek konuyu kapatmak istedi.

-Hiç mi olmadı? Olmaz mı ya... Benden önce biriyle kaçamakların mutlaka olmuştur filan diye biraz üsteleyince;

-Tamam anlatalım diye kabul etti.

aa


Evli bir erkekle arkadaş grubunda tanıştığını sonra ona ilgi duyduğunu ve yüzeysel seviştiklerini ancak ilişkiye girmediklerini filan anlattı.

O anlatırken sikim kazık gibi olmuştu.

Bende ona genelev maceralarımdan söz ettim.Aradan 3-5 gün geçti ve bir gecesevişirken birden kendisine;

"O zaman bakireyim diye onunla yatmadın ya, şimdi birgün karşılaşsanız ve ortam müsait olsa onunla yatmak ister miydin?" diye soruverdim.

Ik, mık ettikçe ben, 'adam seni kimbilir nasıl arzuluyordur. Keşke tesadüfen de olsa karşılaşsanız sana yalvarıp yakarsa ve aklını çelip sevişmeye razı etse' dedim. Eşim şaşırmış ve 'Sen beni deniyorsun galiba' diyerek bozuk çaldı.

Elini tutarak taş gibi sertleşen sikime götürdüm. Bak nasıl oldu ben seni onunla hayal ettikçe deliriyorum dedim. O imkansız filan dese de artık bu olay fantezimiz oldu.

İlerleyen günlerde sohbet sitelerine takılırken biriyle tanıştık. 23 yaşında bekar biriydi.Eşimle de yazışıyor onu tahrik ediyordu. Neredeyse her gece sevişiyorduk ve bu şahısta telefonla bize katılıyordu. 15 gün kadar sonra telefon görüşmeleri sıklaştı. Bize 200 km uzaklıkta bir şhirde oturuyordu ve gelmeyi telefonda yaptığı sanal seksin gerçek olmasını arzu ettiğini söylüyordu.

Eşim bir gün 'Gel bari' dedi.3 lü seks yapacaktık tıpkı teldeki gib.

aa


Gün kararlaştırıldı ve akşam buluşacaktık.

Bir otele giderek bz ayrı oda aldık o kendisine ayrı oda kiraladı.

Odada beklerken heyecandan titriyorduk. Eşim çağır hadi deyince telefonla arayıp oda numarasını verdim. Aynı katta idi ve yanımıza 5 dk sonra geldi.

Minibarda bulunan biraları içmeye başladık. Ben çok sabırsızdım ve partnere işaret edip harekte geçmesi gerektiğini hatırlattım. Eşimi alarak banyoya götürdü. 3 dakika kalıp döndüklerinde eşimin gömlek düğmelerinden 2 si çözülmüştü. Yüzü kıpkırmızı halde geldi yanıma oturdu. Kaldırıp yatağa oturmasını rica ettim. İsmi Tarık olan arkadaşı da yanına oturttum.

Heykel gibi duruyor hiç bir şey yapmıyorlardı. Öpüşün diyerek harekete geçirdim. Önce küçük sonra ateşli öpücüklerle kendilerinden geçtiler. Eşimi omzundan nazikçe iterek yatağa yatırdım. Tarık da yanına uzanıp dudaklarını adeta yiyordu. Ben hemen eşimin pantolonunu sıyırdım. Amını yalamaya başladım. Çıldırıyordu Tarık'a hadi soyun dedim. Benimkinden daha uzun bir siki vardı..